Lojistik Hizmetleri

“Uluslararası Tedarik ve Dağıtım Metotlarına ve Tedarik Zincirine Yönetimine Değer Katmak” misyonuna sahip olan Ersan Transport, tedarik zincirinin her sürecinde müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri geliştirmeyi ve müşterilerinin operasyonlarına özel çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

Ersan Transport, müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmeyi hedeflemektedir. Etkin operasyon ve müşteri hizmetleri yönetimi ile ürün akışı gerçekleşirken, eş zamanlı olarak bilgi akışını ve raporlamayı güvenilir bir biçimde sağlamaktadır.

Türkiye Lojistik hizmetlerinde de modern yönetim tekniklerini etkin olarak kullanan Ersan Transport, müşterileri ile birlikte operasyonlarına sürekli olarak yeni değerler katmakta ve fark yaratan uygulamalarla kendi sektöründe ön plana çıkmayı hedeflemektedir.

Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Ersan Transport'un , Türkiyeve Hazar Ülkeleri başta olmak üzere, komşu ülkelere de yayılmış operasyonel şubeleri, depoları ve kara nakliye ofislerinde bulunan uzman ve yetkin kadrosu, etkin insan kaynakları yönetimi, süreç bazlı verilerle yönetim metodolojisi ve güçlü bilgi sistemleri altyapısı ile tek çatı altında toplanmaktadır.